Joy Blast.png
LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

JOY BLAST

Joy Blast renkli ve neşe dolu görselliğiyle etkileyici bir bulmaca oyunu. Aynı renkteki baloncukları eşleştirerek bölüm hedeflerini tamamlayıp, kazandığın yıldızlarla dünyayı dolaşabilirsin. Ve hatta uzaya çıkmak bile mümkün! Zorlayıcı ama bir o kadar da eğlenceli bu maceraya hazır mısın? Her bölümde farklı hedeflerin olacak. Hedeflerini gerçekleştirdikçe oluşturduğun şehirler ile yeni ödüller kazanacaksın ve bu ödüller sana bu yolda yardımcı olacak! Joy Blast’ın rengarenk dünyasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

 
 

WORD UNIVERSE

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Daha fazla kelime öğrenmenin, bildiklerini hatırlamanın, kenarda köşede kalmış, gizli kelimeleri gün yüzüne çıkarmanın ve aynı zamanda da eğlenmenin vakti gelmedi mi?
Gittikçe zorlaşan ama bir o kadar da eğlendiren kelime bulmaca oyunu Word Universe ile yepyeni bir kelime oyunu deneyimi seni bekliyor. Word Universe ile hem kelime bilgini geliştirerek beyin jimnastiği yap hem de birbirinden ilginç bilgiler ile eğlenceyi katla!

 
LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

GİZLİ KELİME

Bir kelime dehasıysan ve kelime bilgine güveniyorsan bu oyun tam senlik! Gizli Kelime daha önce oynadığın kelime oyunlarının aksine daha zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Gizli Kelime ile zekâ ve beyin egzersizi yapabilir ve eğlenceli vakit
geçirebilirsin. Nerede, ne zaman, nasıl istersen eğlence seninle! Zengin kelime haznesiyle Gizli
Kelime sana yüzlerce kelime sunuyor.

 

SPELL HEROES

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Tiryakisi olunacak bir kule savunma oyunu. Spell Heroes ile düşmanlarına ateş yağdır, takviye çağır, krallığını karanlık güçlerden kurtarmak için büyü kullan. Farklı haritalarda onlarca düşmana karşı savaş. Kulelerini inşa et, güçlerini kullan ve düşmanlarını yok et! Oyun, farklı haritalara yayılmış 6 farklı kule sunuyor. Bu gerçek zamanlı strateji oyununda kazanmak için hızlı hareket etmen lazım. Spell Heroes ile 100’den fazla düşmana karşı savaş, kazan ve kahraman ol.

Spell Heroes.png
 
quizbie.png
LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

QUIZBIE

Genel kültürüne, bilgine ve zekana güveniyorsan Quizbe - Bilgi Yarışması tam senlik! Quizbie - Bilgi Yarışması ile keyifli vakit geçirirken kendini sınayabilirsin. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür, Sanat, Spor, Eğlence, Müzik, Magazin kategorilerinde binlerce soru seni bekliyor. Spordan şehirlere, tarihten müziğe onlarca kategoride hazırlanmış sorularımız 7’den 70’e her yaştan bilgi yarışması severi memnun edecek.

 

CHICKZ

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Blokları kırmak için üstlerine dokun ve civcivleri düşürmeden sepeti zemine indirmeye çalış. Fakat dikkatli olmalısın ve çok hızlı hareket etmemelisin yoksa sepeti devirebilir ve tüm civcivleri düşürebilirsin! Seviyenin en altına ulaştığında sepetinde yeterli sayıda civciv olursa bölümü geçmiş olacaksın. Unutma ne kadar çok civciv ile bölümü tamamlarsan o kadar fazla altın kazanacaksın. Her biri özenle hazırlanmış ve gittikçe zorlaşan onlarca bölüm seni bekliyor.