LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

WORD UNIVERSE

Daha fazla kelime öğrenmenin, bildiklerini hatırlamanın, kenarda köşede kalmış, gizli kelimeleri gün yüzüne çıkarmanın ve aynı zamanda da eğlenmenin vakti gelmedi mi?
Gittikçe zorlaşan ama bir o kadar da eğlendiren kelime bulmaca oyunu Word Universe ile
yepyeni bir kelime oyunu deneyimi seni bekliyor. Word Universe ile hem kelime bilgini
geliştirerek beyin jimnastiği yap hem de birbirinden ilginç bilgiler ile eğlenceyi katla!

 

GİZLİ KELİME

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Bir kelime dehasıysan ve kelime bilgine güveniyorsan bu oyun tam senlik! Gizli Kelime daha önce oynadığın kelime oyunlarının aksine daha zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Gizli Kelime ile zekâ ve beyin egzersizi yapabilir ve eğlenceli vakit
geçirebilirsin. Nerede, ne zaman, nasıl istersen eğlence seninle! Zengin kelime haznesiyle Gizli
Kelime sana yüzlerce kelime sunuyor.

 
LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

CHICKZ

Blokları kırmak için üstlerine dokun ve civcivleri düşürmeden sepeti zemine indirmeye çalış. Fakat dikkatli olmalısın ve çok hızlı hareket etmemelisin yoksa sepeti devirebilir ve tüm civcivleri düşürebilirsin! Seviyenin en altına ulaştığında sepetinde yeterli sayıda civciv olursa bölümü geçmiş olacaksın. Unutma ne kadar çok civciv ile bölümü tamamlarsan o kadar fazla altın kazanacaksın. Her biri özenle hazırlanmış ve gittikçe zorlaşan onlarca bölüm seni bekliyor.

 

KAYIP

KELİME

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Kayıp Kelime gittikçe zorlaşan ve bir o kadar da eğlendiren bir kelime bulmaca oyunudur. Kelime bulmacalarını seviyorsan ve kelime bilgine güveniyorsan, doğru yerdesin! Kayıp Kelime ile kelime bilgini test etmeye, eğlenmeye ve eğlenirken öğrenmeye hemen başla! ‘Kayıp Kelime’ daha önce oynadığın kelime oyunlarının aksine daha zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Kayıp Kelime ile gizli kelimeleri bulup, zekâ ve beyin egzersizi yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsin.

 
LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

QUIZBIE

Genel kültürüne, bilgine ve zekana güveniyorsan Quizbe - Bilgi Yarışması tam senlik! Quizbie - Bilgi Yarışması ile keyifli vakit geçirirken kendini sınayabilirsin. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür, Sanat, Spor, Eğlence, Müzik, Magazin kategorilerinde binlerce soru seni bekliyor. Spordan şehirlere, tarihten müziğe onlarca kategoride hazırlanmış sorularımız 7’den 70’e her yaştan bilgi yarışması severi memnun edecek.

 

KELİME

BULMACA AVI

LIBRA WIX-09.png
LIBRA WIX-10.png

Gizli kelimeleri bul, tüm bulmacaları çöz, online rakiplerle birlikte oyna! En yeni kelime bulmaca oyunu ile kelime dağarcığını test edecek, unuttuğun kelimeleri hatırlayacak ve yenilerini öğreneceksin. Hem eğlendiren, eğlendirirken öğreten kelime bulmaca ile sınırsız eğlenceye katıl!